top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Neden Gürgen Ağacı?
  Ahşap mobilya ve mobilya aksesuarları üretiminde tercih edilmesinin en büyük sebebi dayanıklı olmasıdır. Her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Güneşte solma yapmaz, yağmurda zarar görmez. Aynı zamanda zevkimize göre tercih ettiğimiz renk ve vernik uygulamaları için çok uygun bir yapıya sahiptir. Bahçeme, ahşap ürünlerinde bu ağacı ham madde olarak kullanır, en ince işçilik ile işler, en teknolojik çözümleri ile birleştirir ve tasarımlarını kaliteyle hayata geçirir. Bu konforlu deneyim için sitemizi ziyaret edin, size özel fırsatları değerlendirin.
 • Neden Kestane Ağacı
  Kestane ağacı özellikle dayanıklı olduğundan dolayı mobilya üretiminde oldukça fazla kullanılmaktadır. Aynı zamanda dış cephede de yine kestane ağacı kullanılır.
 • Ürünleri elden teslim alabilir miyiz?
  Gönderim yerimiz İstanbul'dur. Sitemizden satın aldığınız siparişleri kimlik ibraz ederek, mağazamızdan teslim alabilirsiniz.
 • Kredi Kartı Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?
  İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Let's Encrypt tarafından korunmaktadır 256 bit'lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır. SSL sertifikası nedir? Güvenli Yuva Katmanı veya SSL sertifikası, ziyaretçilerimizin sitemizi bir HTTPS bağlantısı üzerinden görüntülemesine olanak tanır. Tarayıcınız ile ziyaret ettiğiniz sitemiz arasındaki bağlantıyı korur. Bir web sayfasında SSL sertifikası olduğunda, alan adının yanındaki adres çubuğunda bir kilit simgesi görebilirsiniz . Bu simgeye tıklamak size daha fazla SSL ayrıntısı gösterir. Ancak, bir SSL sertifikası yoksa, bunun yerine bir "i" simgesi görünür.

Telefon İle Destek Almak İçin:

Canlı Desteğe Bağlan!

bottom of page